banner isbank


2023 Türkiye Küçükler Yıldızlar Satranç Şampiyonası

                                               kkler-yldzlar
DUYURU:Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından,Antalya'ya sporcularımızı götürüp-getirmek  için otobüs tahsis edilmiştir.Balıkesir Büyükşehir Belediyemize ve Başkanımız Yücel YILMAZ a teşekkürlerimizi sunuyoruz.Otobüsü kullanmak isteyen sporcu ve velilerimiz 0 505 631 62 31 telefon ile iletişime geçmesi gerekiyor.                            
VELİ SEYEHAT İZİN BELGESİ GÖNDERENLER İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası 21-28 Ocak 2023 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.Şampiyona Kayıtları 18 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecektir.

Kayıtlar ve Detaylı bilgi için tıklayınız.
İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerinde yer almayan sporcular final yarışmalarına katılamayacaktır.Kafile listesinde yer almak için aşağıda ki belgeyi doldurup bize ulaştırmanız gerekmektedir.
Veli seyehat izin belgesi
2023 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonasına katılacak olan sporcularımızdan ilimizde ikamet edip, lisans ili Balıkesir dışında olanların, yukarıdaki ilgili belgeyi doldurup tarafımıza ulaştırması durumunda ilimiz kafile listesine eklenecektir. 
Her türlü soru ve sorunlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Hasan HÜROĞLU:0505 631 62 31          e posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
NOT:Belgelerin en geç 15 Ocak 2023 tarihine kadar tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.(Bu tarihten sonra gelen belgeler dikkate alınmayacaktır.