banner isbank


19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Online Satranç Turnuvası

19 Mays_Poster_-_yatay
 Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında 7’den 70’e tüm satranç sporcularının hamle yapabileceği anlamlı turnuvada 19 Mayıs’ın unutulmaz coşkusu ve sevgisi satranç sporunun birleştirici gücüyle buluşacak. Samsun’da başlayacak olan turnuva heyecanı rekor bir katılımla dalga dalga Türkiye’nin tüm illerine yayılacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası Chess.com Online Satranç Platformu üzerinden 19 Mayıs 2020 Salı günü tüm illerde eş zamanlı olarak saat 15.00'de  başlayacaktır. 
 Turnuva Yönergesi
Turnuva linki    Turnuva Kayıt Linki           
Not : İl sayfalarından kayıtlarını tamamlayan sporcularımız, 17 – 18 Mayıs 2020 tarihlerinde chess.com tarafından kendilerine gönderilecek ilinin kulüp (grup) davetini kabul ederek bu kulüplere katılacaklardır.
O tarihe kadar sporcularımızın il kulüplerine (gruplarına) üyelik başvurusunda bulunmaması gerekmektedir. Bu başvurular kabul edilmeyecektir.
WhatsApp Image_2020-05-17_at_12.57.37
Değerli Satranç Ailemiz ,
Sporcularımıza, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvasında yarışacakları ilin chess.com kulüp daveti gönderilmiştir.
Sporcularımızın chess.com hesaplarında mesaj kutusuna girerek bu daveti kabul etmeleri gerekmektedir.
*Davet kabul görseldeki gibidir
Turnuvaya katılan sporculara Sosyal Etkinlik Formu verilebilecektir. Sosyal Etkinlik Tarih : 14.05.2020 Sayı: 565
Balıkesir ili 19 Mayıs Online Satranç Turnuvası 19 Mayıs Salı günü saat 15.09'da başlayacaktır. 1 saat öncesinde chess.com Balıkesir Kulübünde "Turnuvaya Katıl" aktif olacaktır. 
FİNAL SIRALAMASI