banner isbank


07-16 EYLÜL 2018 TARİHLERİNDE GÖNEN İLÇEMİZDE 1.KADEME SATRANÇ ANTRENÖRLÜĞÜ KURSU AÇILACAK.


satranc-antrenorlugu van-satranc
1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu 07-16 Eylül 2018 tarihleri arasında Balıkesir Gönen İlçesi’nde açılacak ve Gönen Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleşecektir. 
BAŞVURULARIN
BAŞLANGIÇ/BİTİŞ TARİHİ:17/07/2018-23/08/2018
Başvurular e-devlet şifresi ile https://spor.sgm.gov.tr/EDevlet/SporElemaniBasvuru/Basvuru.aspx linkinden yapılacaktır. Aşağıdaki  belirtilen evrakları kursun ilk günü kurs yöneticisine kurs başlamadan önce teslim etmeleri gerekmektedir. Evrakları eksik olan adaylar kursa kabul edilmeyecektir, kesin katılımcı listesi açıklandıktan sonra mücbir sebepler dışında katılmayan kursiyerlere geri ödeme yapılmayacaktır.
Katılımcı listesinde ismi bulunmayanlar kursa katılamazlar. 
Not: Genel eğitim programında yer alan derslerden muaf olan adayların evraklarını eksiksiz olarak kurs yöneticisine kurs başlamadan önce teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde muaf olduğunu belgelemeyen kursiyerler bu derslerden sorumlu olacaklardır. 

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursuna Katılacaklarda Aranacak Şartlar 
a)  En az lise veya dengi okul mezunu olmak, (Bütün kademeler için geçerli olup, milli sporcularda öğrenim koşulu aranmaz)
b)  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ile malul olmamak,
c)  Taksirli suçlar ile kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, altı aydan  fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile, devletin güvenliğine karşı işlenen suçlarla, Anayasal düzene ve bu düzene karşı işlenen suçlar, devlet sırlarına karşı işlenen suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma, dolandırıcılık, gibi yüz kızartıcı veya cinsel dokunulmazlığa karşı işlenen suçlar, fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanımı, kullanımını kolaylaştırma, kullanmak için satın alma, kabul etmek veya bulundurmak, şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak;
d)  18 yaşını doldurmuş olmak,
e)  7/1/1993 tarihli ve 21458 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Spor Genel Müdürlüğü Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliği ve Spor Federasyonları Disiplin Talimatına göre son üç yıl içinde bir defada altı aydan fazla ve/veya toplam bir yıldan fazla ceza almamış olmak. 

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursuna Katılacaklardan İstenen Belgeler 
1. Dilekçe (açık adresli)
2. Diploma sureti (noter tasdikli, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olanlar için kurum onaylı)
3. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı (aslı)
4. Yönetim Kurulunun belirlediği katkı bedelinin ödendiğini gösteren belge (dekont 365 TL ödeme yapılacaktır.) 
5. 2 adet vesikalık fotoğraf (erkek kursiyerler için sakalsız ve kravatlı)
6. Sağlık raporu (Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından, aslı)
7. Savcılık iyi hal kağıdı (aslı)
8. Nüfus cüzdanı sureti (T.C. No ve Resimli)
9. Milli sporcu olanlar milli sporcu belgesi getireceklerdir (varsa)
10. Satranç sporu yaptığını belgelemek (varsa sporcu lisansı)


KURSA KATILACAKLARIN LİSTESİ        KURS PROGRAMI         DİLEKÇE

KURSUN AÇILACAĞI YER :BALIKESİR GÖNEN İLÇESİ GÖNEN ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU

SALONUN KONUMU İÇİN TIKLAYINIZ!...mail adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İL TEMSİLCİSİ:Erdem ÖZGÖREN Edip Gürcün İlkokulu Dinkçiler Mahallesi Göçmen Konutları Mimar Sinan Sk. No:2/1 Altıeylül/BALIKESİR 
CEP:0.530.770 6510-0.532.5917991

Site içi Arama

Banner - Market

tsf market_ban

Turnuva Kayıt

Balıkesir ve Satranç

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase