banner isbank


''SPORDA YETENEK 10'LA GELECEK'' SATRANÇ TURNUVASI

yarma resmi
Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyukşehir Belediyesi, Balıkesir Ünv.,  Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü , İl Milli Eğitim Müdürlüğü,., Karesi Ve Altıeylül Kaymakamlığı, Karesi Ve Altıeylül Belediyeleri, Karesi  Ve Altıeylül Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe Müdürlüğü, Balıkesir TSF organizasyonunda 30 Nisan ve 01 Mayıs 2018 tarihinde Kurtdereli Kapalı Spor Salonu'nda yapılacaktır.
Turnuvaya Balıkesir İlindeki tüm ilçelerdeki İlkokul ve Ortaokullarda ‘’Sporda Yetenek 10’la Gelecek Proje kapsamında satranç kurslarına katılan İlkokul ve Ortaokullardan her okul Müdürlüğü kendi okulundan seçeceği B ve C Grubunda en fazla  5 kız 5 erkek öğrencinin, A Grubundan da tüm öğrencilerini,  yönergenin 2.3 maddesinde belirtilen adresten doğum tarihlerine göre ilgili kategorilere online kayıtlarını yapacaktır.
Okul Müdürleri tarafından seçilen ilk 5 kız ve ilk 5 erkek öğrenci  http://balikesir.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form adresineden yine okul müdürlükleri tarafından online kayıtlarını yapıp öğrencilerin isim listeleri(Listelerde ad soyad, T.C no, Doğum tarihi, sınıfı, okul no belirtilecek) Okul Müdürleri tarafından mühürlü ve ıslak imzalı şekilde   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine maille gönderilecektir. Hatalı yapılan kayıtlar ile listesi mail ile gönderilmeyen kayıtlar silinecektir. 
SON KAYIT TARİHİ:18 Nisan 2018 Saat:17:00                                                  YÖNERGE   
BAŞLANGIÇ SIRALAMALARI:  A GRUBU            B GRUBU              C GRUBU